O nas   ? Aktualności  Dekoracje   Wypożyczalnia   Atrakcje     Sklep   Kontakt 
H&O Event Centrum - dekoracje oklicznościowe, atrakcje na przyjęcia, organizacja imprez
O firmie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy bazą know-how oraz bogactwem kreatywnych pomysłów. Znamy rynek, obyczaje, miejsca. Jesteśmy negocjatorem, menadżerem, organizatorem, doradca i artysta w jednej osobie. Jesteśmy osobami zorganizowanymi z poczuciem stylu i smaku. Mamy bujną wyobraźnię i chęci aby spełnić każdą ślubną fantazję. Każdy Wasz pomyśl to dla nas wyzwanie, które podejmiemy z entuzjazmem.

Każde zlecenie - każdy ślub, każdą uroczystość, traktujemy jak indywidualny projekt - projekt z miłością w tle.

Kilka słów o nas:
Nasz zespół to grupa młodych osób, posiadających najróżniejsze kwalifikacje od zarządzania i marketingu po grafikę i architekturę.


 

 

Hanna Sikorska-Kiese - właścicielka firmy

Jestem absolwentką studiów na Europejskim Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Ukończyłam również studium menadżerskie w Wyższej Szkole Bankowej. Przez kilka lat organizowałam międzynarodowe projekty w ramach funduszy Komisji Europejskiej. Interesuję się psychologią i tańcem. Posługuję się biegle językiem angielskim, oraz językiem niemieckim. Jestem Wedding & Event Plannerem, swoje umiejętności zdobywałam w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. Zajmuję się dekoracjami od 2008 roku. Dekorowanie to dla mnie spełnienie i nieskończona ilość kreatywnych rozwiązań, których ciągle szukam i które odkrywam.

  

Olaf Kiese

Ukończyłem studia na kierunku ekonomia na Europejskim Uniwersytecie Viadrina. Pracowałem również jako koordynator studiów podyplomowych Master of Bussines Administration na UEV, w ramach których organizowałem liczne moduły i imprezy plenerowe. Interesują mnie przedmioty ścisłe oraz naukowe. Pasjonuje mnie ekonomia społeczna oraz fantastyka. Uwielbiam podróżować i poznawać nowych ludzi i miejsca. W H&O zajmuję się aspektami finansowymi. Jestem również osobą kontaktową osób niemieckojęzycznych.

 


 

Michalina Kusiak


 


 

Magdalena Łazdowska


 


Dołożymy wszelkich starań aby ten wyjątkowy dzień w życiu pozostał na zawsze w Państwa pamięci. Nasze wcześniejsze doświadczenie i zdobyte umiejętności, z całą pewnością, pozwolą nam na sprostanie Państwa wymaganiom. Cały czas poszerzamy swoją wiedzę, korzystając z kontaktów z firmami i organizacjami oraz materiałów z USA oraz innych krajów Europy, będąc na bieżąco z najnowszymi trendami i ofertami.

Poświecimy Wam tak wiele czasu jak tylko będziecie wymagali oraz przedstawimy Wam szczegółowo wyselekcjonowane oferty spełniające Wasze oczekiwania, z których wybierzecie te najbardziej Wam odpowiadające. Osobiście dopilnujemy każdego szczegółu. Działamy w Waszym i tylko w Waszym interesie i imieniu. Zawsze kierujemy się tylko tym czego Wy oczekujecie i pragniecie. Świadczymy swoje usługi w woj.: lubuskim, dolnośląskim, zachodniopomorskim, wielkopolskim i okolicach.

 

Galeria

O firmie

Aktualności

Dekoracje

Atrakcje

Wypożyczalnia

Sklep

Kontakt

 

    Strona główna     |    Aktualności    |     O firmie      |    Dekoracje    |   Atrakcje    |     Wypożyczlnia    |    Sklep    |     Kontakt

Copyright © H&O

Dekoracje okolicznościowe sali, kościoła, pleneru | Animacje dla dzieci | Fontanna czekoladowa i alkoholowa | Sklep z art. dekoracyjnymi | Wypożyczalnia dekoracji | Czerwony dywan